MijnFintool

Home pensioenakkoord Vermogen Keyword Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 44 artikelen en 38 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
29 aug 2014

Issuemonitor 2014 Pensioenen

In de issuemonitor (zie download onderzoeksrapport) wordt periodiek onderzoek gedaan naar de beleving van burgers over de oudedagsvoorziening en trends en ontwikkelingen op dit terrein.
Nieuws
16 apr 2014

Voorzet verzekeraars voor houdbaar pensioenstelsel

Het Verbond van Verzekeraars heeft een toekomstvisie op het pensioenstelsel gepresenteerd. Het document ‘Mee met de tijd, naar een toekomstbestendig pensioenstelsel’ (bijlage) is tot stand gekomen door een sterkte/zwakteanalyse te maken van het huidige stelsel en een analyse van ontwikkelingen rond maatschappelijke discussies die het stelsel steeds verder onder druk zetten.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1