MijnFintool

Zoek in 226 artikelen en 388 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

VvE en verstrekte opdracht op 31 december

(Toetsing box 3, peildatum 1 januari)
Mag voor de bepaling van de waarde van een VvE-lidmaatschapsrecht op de peildatum voor box 3 het banksaldo van de VvE worden verminderd met een reeds verstrekte opdracht voor onderhoudswerkzaamheden?
Nieuws
9 mei 2023

Voorlopige inhoud pakket en wetsvoorstel Belastingplan 2024

In de vorige beleids- en uitvoeringsagenda heb ik (staatssecretaris Marnix L.A. van Rij) aangegeven een visie op de eigenwoningregeling te willen te ontwikkelen. Ik wil in deze visie inzichtelijk maken wat de bevindingen van het onderzoek naar de fiscale regelingen, de beleidsdoorlichting Woningmarkt en de reeds bestaande onderzoeken in samenhang betekenen. Ik streef ernaar om mijn visie in de loop van 2024 aan uw Kamer te doen toekomen.
Nieuws
23 apr 2020

Kamervragen over de invloed van het aandeel in de VvE-reserve op de WOZ-waarde

Staatssecretaris J.A. Vijlbrief gaf antwoord op Kamervragen over het bericht “Te hoge belasting omdat gemeente VvE-reserve meerekent in WOZ bepaling” en het bericht "tienduizenden appartementseigenaren die een te hoge WOZ-beschikking ontvangen".

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1