MijnFintool

Home toeslagen Belastingen Keyword Getoond 1 tot 4 van 4
Zoek in 115 artikelen en 121 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
9 okt 2018

Kamervragen over niet-gebruik van toeslagen

Staatssecretaris Snel heeft uitgebreid gereageerd op Kamervragen over 'niet-gebruik' van toeslagen.
Nieuws
13 feb 2015

Recordaantal klachten over de Belastingdienst/Toeslagen

In 2014 ontving de Nationale ombudsman een recordaantal klachten over de Belastingdienst/Toeslagen.Als belangrijkste klacht meldt de Nationale ombudsman de trage behandeling van aanvragen, wijzigingsverzoeken, bezwaarschriften, klachten en andere verzoeken. In een onderzoeksrapport 'Onderzoek naar de uitvoeringspraktijk bij de Belastingdiens Toeslagen' wordt nader ingegaan op de klachten rondom toeslagen. Staatssecretaris Wiebes geeft een reactie op dit onderzoeksrapport.
Nieuws
4 dec 2014

Rapportcijfers voor de Belastingdienst

De Fiscale Monitor brengt jaarlijks in beeld hoe burgers, ondernemers en intermediairs over de Belastingdienst denken. Gemiddeld scoort de Belastingdienst in 2014 een 6,4. Alle uitkomsten, uitgesplitst naar doelgroep, thema en trend, staan in de Fiscale Monitor 2014.
Nieuws
30 okt 2014

Rapport ombudsman over invoering één bankrekeningnummer maatregel Belastingdienst

Het rapport van de Nationale ombudsman over zijn onderzoek naar de invoering van de één-bankrekeningnummer-maatregel door de Belastingdienst is gepubliceerd. De invoering van 1 rekening werd ingevoerd, naar aanleiding van diverse fraudegevallen van begin 2013.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1