MijnFintool

Zoek in 23 artikelen en 0 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
14 dec 2011

Obvion en ABN winnen awards

Obvion Hypotheken heeft gisteren de Gouden Spreekbuis 2011 voor hypotheekverstrekkers en de Performance Award 2011 gewonnen. ABN Amro won in de competitie van marktonderzoekbureau Blauw Research de Gouden Spreekbuis voor hypotheekdistributie.

OvFD: Keuze SNS niet in belang klant

SNS Retail Bank heeft een brief naar het met haar samenwerkende intermediair gestuurd, waarin zij aangeeft dat zij per 1 januari 2012 voor de intermediaire distributie van hypotheken kiest voor het merk BLG Hypotheken. Vanaf deze datum zijn SNS Hypotheken alleen nog verkrijgbaar via het landelijk netwerk van vestigingen van SNS Bank.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1