MijnFintool

Home DUO Hypothecair krediet Keyword Getoond 1 tot 4 van 4
Zoek in 71 artikelen en 72 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
5 apr 2023

Leg vraagstelling DUO / Lease vast in dossier

Bijna twee op de vijf hypotheeksluiters reserveerden bij het recent afsluiten van de nieuwe hypotheek een bedrag voor verduurzaming. Van de hypotheekbezitters gaf ongeveer 40% aan de eigen woning in het afgelopen jaar (verder) te hebben verduurzaamd. De overgrote meerderheid van de hypotheekbezitters gebruikte hiervoor spaargeld. Dat blijkt uit twee onderzoeken van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) onder recente hypotheeksluiters en onder hypotheekbezitters.
Nieuws
2 sep 2021

Vraagtekens bij hoogte hypotheken

Het leengedrag van koopstarters baart de Autoriteit Financiële Markten (AFM) zorgen. Hypotheekschulden zijn hoog, studieschulden worden regelmatig niet meegewogen en een deel van hen stapelt kredieten. Dat blijkt uit een analyse van de financiële gegevens van koopstarters.
Nieuws
22 apr 2021

AFM gaat ethische hack-testen (TIBER-test) opzetten

Jaarlijks vraagt de AFM in haar wetgevingsbrief om aanpassingen in de financiële wetgeving. Zo wijzen zij op de mogelijk onvolledige inventarisatie van DUO schulden. Dit jaar gaat de AFM ook een 'hack-test' opzetten.
Nieuws
12 okt 2018

Hypotheekadvies? Vraag naar mogelijke studieschulden!

De AFM publiceert twee keer per jaar een online onderzoek onder consumenten naar onderwerpen zoals hypotheken en beleggen. Hierdoor krijgt de AFM meer inzicht in attitudes, intenties en gedrag van consumenten op de financiële markten.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1