MijnFintool

Home DNB Nieuws Beleggen Keyword Getoond 1 tot 3 van 3
Zoek in 447 artikelen en 165 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
22 aug 2012

Tegenpartijrisico pensioenfondsen gering

Het tegenpartijrisico voor pensioenfondsen als gevolg van de verlaagde kredietwaardigheid van banken is op dit moment beperkt. Dat blijkt uit onderzoek van DNB.
Nieuws
21 okt 2009

Vier keer scheepsrecht voor pensioenfonds ANWB?

Het pensioenfonds van de ANWB heeft voor de vierde keer een nieuw herstelplan opgesteld. De eerste twee plannen werden afgeschoten door de vakbonden, het derde door De Nederlandsche Bank (DNB).
Nieuws
24 aug 2009

Beleggingsfondsen in de plus

In het tweede kwartaal van 2009 is het fondsvermogen van de Nederlandse beleggingsfondsen voor het eerst sinds het uitbreken van de kredietcrisis, medio 2007, gestegen, zo blijkt uit cijfers van de Nederlandsche Bank. Het fondsvermogen nam als gevolg van een waardestijging van de beleggingen van 9,4 miljard euro en een netto inleg van 1,7 miljard euro ten opzichte van een kwartaal eerder toe met zeven procent.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1