MijnFintool

Nieuws

'Snel duidelijkheid rond woekerpolis'

De Stichting Woekerpolis Claim (WPC) en de Vereniging Consument & Geldzaken (VCG) willen dat minister Bos van Financiën haast maakt met een nieuw feitenonderzoek naar beleggingsverzekeringen.

Ze eisen dat de studie voor 15 september is afgerond, zo meldden de belangenclubs donderdag. Afgelopen dinsdag zei Bos mogelijk samen met de AFM onderzoek te gaan doen naar de beleggingspolissen. Vrijdag informeert hij de Tweede Kamer over zijn plannen.

De belangenorganisaties vrezen dat verdere vertraging “een remmende werking zal hebben op al lopende onderhandelingen”. Als het nieuwe onderzoek niet voor 15 september klaar is, moet de wetgever ingrijpen, vinden ze. Ze pleiten ervoor dat verzekeraars in dat geval precies aangeven hoeveel kosten aan polishouders in rekening is gebracht.

 

Bron: ANP, 12-06-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

12 jun 2008

Laatst gewijzigd

12 jun 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1