Onna-onna is een merk van productontwikkelaar NewDutch, die het heeft ondergebracht bij Melching Assuradeuren. Risicodragers zijn Fortis, Nationale Nederlanden en Zevenwouden.
De verzekeraar wil zich onderscheiden door kwaliteit en hoffelijkheid. Prijs speelt een kleinere rol omdat op dat gebied weinig valt te concurreren.
Onna-onna start met autoverzekeringen. “Onna-onna helpt je bij een lekke band, want pechhulp is standaard meeverzekerd. Er is geen eigen risico en de vrouw mag zelf bepalen waar ze de auto laat repareren. Daarnaast kan de verzekering op elk moment van de dag opgezegd worden”.
De strategie van Onna-onna richt zich volledig op vrouwen. Volgens het bedrijf zijn vrouwen geen brokkenmakers en krijgen daarom de beste premie. “Maar ook mannen kunnen bij ons diezelfde verzekering afsluiten. We kunnen en mogen mannen zelfs niet uitsluiten.” Ondanks dat de verzekeraar zich richt op vrouwen, komen mannen voor precies dezelfde premie en voorwaarden in aanmerking.
De ambities van Onna-onna reiken verder dan Nederland. “Dit jaar willen we al uitbreiden in Duitsland en Spanje.” De vergunningaanvraag ligt ondertussen nog bij de AFM.
Bron: Z24, 06-06-2008
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99