MijnFintool

Nieuws

Grootste obligatieverzekeraar boekt groot verlies

De Amerikaanse obligatieverzekeraar MBIA heeft in het eerste kwartaal van 2008 een nettoverlies van 2,41 miljard dollar geleden. Een jaar geleden boekte het bedrijf nog een winst van 199 miljoen dollar.

MBIA is ’s werelds grootste obligatieverzekeraar. Het bedrijf is in de problemen gekomen door verliezen op verzekeringen die zijn gelieerd aan schuldpapieren op de Amerikaanse hypotheekmarkt. De waarde van deze schuldpapieren is sterk gedaald. Over heel 2007 werd daardoor al een verlies van 1,9 miljard dollar geleden.

 

Bron: De Financiële Telegraaf, 13-05-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

13 mei 2008

Laatst gewijzigd

13 mei 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1