MijnFintool

Kennis

Woning en bestaande eigenwoningschuld naar box 3 en weer terug

Belastingplichtige heeft sinds 2010 een woning die hij heeft gefinancierd met een aflossingsvrije lening. In 2016 verhuist hij naar een huurwoning en betrekt deze als hoofdverblijf. De oude woning die tot dat moment als eigen woning kwalificeerde wordt een vakantiewoning. In 2020 gaat belastingplichtige de oude woning weer als hoofdverblijf gebruiken. Kwalificeert de aflossingsvrije lening vanaf dat moment weer als eigenwoningschuld?
Alleen abonnees van Fintool hebben toegang tot dit onderdeel. Log graag in of neem een abonnement.
Dit artikel bevat 45 woorden

Neem een abonnement op Fintool!

Fintool vormt een onafhankelijke en onmisbare bron van kennis. Laagdrempelig, volledig en praktisch. We bieden een uitstekende onderbouwing voor je adviespraktijk, hoe complex de casus ook is. Jij blijft de adviseur met ons als kennisborger op de achtergrond.

  • Ervaar de snelheid van onze unieke AI-Helpdesk, specifiek getraind op onze kennisbank
  • Toets desgewenst antwoorden bij onze vakspecialisten.
  • Met Fintool PRO heb je onbeperkt* toegang tot onze specialisten.
  • Met Fintool Expert heb je toegang tot de helpdesk op basis van ingekochte credits.
  • Borg vakbekwaamheid met Fintool PA, inclusief certificaat.
  • Toegang tot de kennisbank met 36.758 documenten en 11.474 bijlagen

Modules & dossiers

Opvoerdatum

31 mei 2022

Laatst gewijzigd

30 aug 2023

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1