In deze vragenlijst worden voornamelijk bedrijfsspecifieke gegevens uitgevraagd. Deze gegevens hebben tot doel de AFM inzicht te geven in de markt van adviseurs en bemiddelaars en de daaruit voorkomende risico’s. Met de inzichten kan de AFM haar toezicht gerichter inzetten.
De AFM heeft de circa 7.100 financiële dienstverleners opgesplitst in drie groepen. Zo zijn ze voor uw vragen beter bereikbaar. In de aankondigingsbrief, die uiterlijk eind maart wordt verzonden, kunt u lezen in welke groep uw kantoor is ingedeeld. De datum waarop u kunt starten met het invullen van de marktmonitor adviseurs & bemiddelaars, is afhankelijk van de groep waarin u bent ingedeeld:
Een aantal dagen voor het openstellen van de digitale vragenlijst ontvangt u van de AFM per post uw inloggegevens (een brief met de gebruikersnaam en 1 tot 2 dagen later een brief met het wachtwoord). Met deze gegevens kunt u de vragenlijst openen, invullen en verzenden aan de AFM.
Voor het invullen van de vragenlijst heeft u 5 weken de tijd. Het invullen van de vragenlijst is verplicht. De uiterste datum om de vragenlijst in te vullen en aan de AFM te verzenden, is afhankelijk van de groep waarin u bent ingedeeld:
Bron: AFM
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99