Minister Plasterk informeerde de Tweede Kamer over de oprichting van de stichting Fonds Duurzaam Funderingsherstel en de benoeming van de voorzitter van de Raad van Toezicht.
Op 28 maart 2017 is de Stichting Fonds Duurzaam Funderingsherstel opgericht.
Uit een onderzoek door de DSP-groep blijkt dat het aantal panden dat tussen nu en vijftien jaar naar verwachting met funderingsproblemen te maken krijgt, ongeveer 35.000 bedraagt in de gemeenten met een actieve aanpak (nu of in het verleden).
Minister Blok heeft de Tweede Kamer over de stand van zaken rond het Fonds Duurzaam Funderingsherstel en over het voornemen om Stichting Fonds Duurzaam Funderingsherstel op te richten geïnformeerd.
Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.