MijnFintool

Nieuws

UVIT boekt verlies door beleggingsresultaat

Verzekeraarscombinatie Univé-VGZ-IZA-Trias (UVIT) heeft in 2008 een premieomzet gerealiseerd van 8,8 miljard euro, een groei van 13% ten opzichte van 2007. Door een slecht beleggingsresultaat boekte UVIT over 2008 toch een flink verlies van 187 miljoen euro.

UVIT zag het aantal zorgverzekerden met bijna 55.000 tot ruim 4,27 miljoen klanten stijgen. Tegelijkertijd groeide de schadeportefeuille tot 2,9 miljoen verzekerde objecten, een toename van ongeveer 90.000 objecten ten opzichte van 2007. Alhoewel de verzekeraar een positief verzekeringsresultaat boekte van 98 miljoen euro voor belasting, kwam het netto resultaat over 2008 uit op een verlies van 187 miljoen door tegenvallende beleggingen. Het eigen vermogen bedroeg eind 2008 1,4 miljard euro.

 
Bron: UVIT, 11-05-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

11 mei 2009

Laatst gewijzigd

11 mei 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1