MijnFintool

Nieuws

Website voor digitale facturen

Bedrijven kunnen voortaan hun nota via internetbankieren online aanbieden aan de consument. ABN Amro, ING en Rabobank lanceren de website ViaMijnBank.nl die dit mogelijk maakt.

Digitale nota's zijn facturen en acceptgiro's, maar ook incassospecificaties, salarisstroken en pensioenoverzichten. Het voordeel is dat consumenten niet meer bang hoeven te zijn dat een rekening kwijtraakt. Het betalingskenmerk wordt automatisch ingevuld. De klant betaalt op een zelfgekozen moment.

Al ruim vijftig organisaties maken gebruik van de mogelijkheid om digitaal facturen te versturen. Op dit moment kunnen alleen klanten van ABN AMRO, ING en Rabobank er gebruik van maken. De verwachting is dat andere banken zich in de toekomst aansluiten en dat het aantal deelnemende organisaties snel toeneemt.
 
Bron: Zibb.nl, 18-03-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

19 mrt 2009

Laatst gewijzigd

19 mrt 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1