MijnFintool

Nieuws

Delta Lloyd Groep overweegt totale integratie Erasmus Schade

Erasmus Schade wordt mogelijk verder geïntegreerd in Delta Lloyd Groep dan aanvankelijk gepland.

"Het idee was dat Erasmus Verzekeringen als label en als zelfstandig risicodrager actief zou blijven", aldus Sterk (magazine voor medewerkers van Delta Lloyd Groep). "Maar onder andere vanwege de groeiende prijsconcurrentie in de schademarkt en de behoefte aan een sterke kapitaalbasis tijdens de kredietcrisis, is dat idee onder druk gekomen.

 
Delta Lloyd onderzoekt nu de consequenties van de overgang van het particuliere schadebedrijf van Erasmus naar het Particulier Schade Bedrijf in Arnhem, en de overgang van de zakelijke schadeportefeuille naar Delta Lloyd Verzekeringen in Amsterdam. Het levenbedrijf van Erasmus gaat door vanuit Rotterdam."
 
Bron: VVP, 17-03-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

17 mrt 2009

Laatst gewijzigd

17 mrt 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1