MijnFintool

Nieuws

Bos overweegt het oprichten van 'bad bank'

Minister Wouter Bos van Financiën sluit niet uit dat hij de slechte kredietproducten van Nederlandse banken opkoopt en onderbrengt in een zogenaamde 'bad bank'.

Een dergelijke oplossing voor de crisis in de financiële sector wordt al overwogen in een aantal landen, waaronder de Verenigde Staten, Groot-Brittannië en België. 'We sluiten geen enkele oplossingsrichting uit om uit de problemen te komen. Dat geldt voor oplossingen als een 'bad bank', maar ook voor het nationaliseren van delen van het Nederlandse bankwezen, zei Bos woensdag in een debat in de Tweede Kamer over de toestand van de Nederlandse economie.

 

Bron: ANP, 22-01-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

22 jan 2009

Laatst gewijzigd

22 jan 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1