MijnFintool

Nieuws

Uitverkoop bij AIG

De eens grootste verzekeraar van de wereld, het Amerikaanse AIG, is het momenteel uitverkoop. Nadat de Amerikaanse overheid in september vorig jaar met bijna 40 miljard dollar het faillissement had voorkomen, verkoopt de verzekeraar nu talloze bedrijfsonderdelen om een miljardenschuld af te lossen.

Nederlandse verzekeraars zijn op zich geïnteresseerd in onderdelen, maar hebben momenteel het geld er niet voor over of vinden de te koop staande activiteiten niet bij hun eigen activiteiten passen. AIG is voor bijna 80% in handen van de Amerikaanse overheid en wil uiteindelijk alles verkopen, behalve zijn Amerikaanse bezittingen, de inkomstendervings- en aansprakelijkheidsverzekeringen, buitenlandse verzekeringen en een belang in enkele levensverzekeraars.

 

Bron: DFT

Modules & dossiers

Opvoerdatum

19 jan 2009

Laatst gewijzigd

19 jan 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1