MijnFintool

Nieuws

Veel intermediairs failliet

In het laatste kwartaal van 2008 zijn 36 assurantiebemiddelingsbedrijven failliet verklaard. Een gemiddelde van meer dan tien faillissementen per maand is in deze bedrijfstak niet eerder vertoond, aldus AM.

Het jaartotaal over 2008 is uitgekomen op 76. Dat is weliswaar twintig meer dan een jaar eerder, maar toch iets minder dan iets langer geleden. In het laatste kwartaal gingen enkele grotere intermediairs over de kop, zoals Realis, Liocorno (vanwege de grootscheepse fraude bij Easy Life van John Wolbers), Evers Assurantie Groep en Zekergroep. Zij zorgen er voor dat de schuldenlast die met alle faillissementen is gemoeid meer dan verdubbelt naar zo’n 43 miljoen euro, aldus AM.

 

Bron: AM, 09-01-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

09 jan 2009

Laatst gewijzigd

09 jan 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1