MijnFintool

Nieuws

ABN Amro en Delta Lloyd toch samen verder

De joint venture van Delta Lloyd Groep en ABN Amro, ABN Amro Verzekeringen blijft toch bestaan. Toen er nog sprake was van een overname van ABN door Fortis, was het plan de joint venture op te doeken.

Nadat die overname spaak liep, was het plan dat ABN Amro volledig eigenaar zou worden. Vooralsnog blijft alles bij het oude. Via ABN Amro verzekeringen blijft Delta Lloyd hofleverancier van verzekeringen aan de ABN-vestigingen. De joint venture is goed voor een premieomzet van circa 900 miljoen euro.

 

Bron: AM, 08-01-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

08 jan 2009

Laatst gewijzigd

08 jan 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1