MijnFintool

Nieuws

VNO-NCW wil woningonderhoud aftrekbaar maken

Werkgeversorganisatie VNO-NCW wil dat de overheid onderhoud aan gebouwen fiscaal aftrekbaar maakt voor huishoudens. Hiermee moet de noodlijdende bouwsector worden ondersteund.

Dat zegt Bernard Wientjes, voorzitter van VNO-NCW, maandag in Het Financieele Dagblad. Wientjes zegt maandag te starten met een lobby voor de bouwsector, nu veel nieuwbouwprojecten worden uitgesteld. Daarnaast wil de organisatie dat het ministerie van Economische Zaken actie onderneemt om onderzoek en ontwikkeling door bedrijven in gang te houden.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 05-01-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

05 jan 2009

Laatst gewijzigd

05 jan 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1