MijnFintool

Nieuws

Meer kantoren werken samen met Welke

Na informatiebijeenkomsten in oktober en november van Welke Financiële Diensten hebben meer dan 65 nieuwe kantoren gekozen voor samenwerking met de Service Provider.

Dit brengt het totaal aantal nieuwe kantoren die Welke tot nu toe in 2008 heeft verwelkomd op ruim 275 kantoren.  Door samen te werken met Welke kan een kantoor besparen op kosten en dus per saldo meer verdienen. Welke neemt de adviseur administratieve werkzaamheden uit handen en begeleidt en bewaakt de aspecten van het proces van aanvraag tot en met finaal akkoord. Een tussenpersoon kan zijn stukken gefaseerd bij Welke insturen.

 

Bron: Welke Financiële Diensten, 23-12-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

23 dec 2008

Laatst gewijzigd

23 dec 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1