MijnFintool

Nieuws

Werkgevers zeer te spreken over miljardenhulp

De Europese werkgeversfederatie BusinessEurope is erg blij met de uitkomst van het spoedberaad van de regeringsleiders van de vijftien eurolanden zondag in Parijs. De regeringen beloofden daar garant te staan voor onderlinge leningen tussen banken. Maandag stelden diverse landen daarvoor miljarden euro's beschikbaar.

'In het licht van een ongekende crisis is het geruststellend dat de vijftien eurolanden, de Europese Commissie en de ECB een gezamenlijke verantwoordelijkheid en leiderschap hebben getoond', aldus de werkgeversorganisatie, waarbij VNO-NCW is aangesloten.

 

Topman Ernest-Antoine Seillière van BusinessEurope noemde het spoedberaad 'een beslissend moment' na de gecoördineerde renteverlaging door de ECB en andere centrale banken. 'We verwachten dat deze acties het vertrouwen versterken en bijdragen aan een stroom van kredieten voor bedrijven en huishoudens.'

 

Bron: zibb.nl, 13-10-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

14 okt 2008

Laatst gewijzigd

14 okt 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1