MijnFintool

Zoek in 22 artikelen en 12 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

Fiscaal partnerschap als een bewoner A bloot eigendom en bewoner B vruchtgebruik heeft?

De Kennisgroep heeft de vraag beantwoord of sprake is van fiscaal partnerschap wanneer een belastingplichtige de bloot eigendom van een woning heeft en in die woning gaat samenwonen met een belastingplichtige die het recht van gebruik en bewoning van die woning heeft.
Nieuws
14 feb 2025

Aftrekbeperkingen artikel 10 SW 1956 wegens vruchtgebruik erflater

De Kennisgroep successiewet heeft een vraag beantwoord over de aftrek wegens een opgeofferd bedrag bij toepassing van artikel 10 Successiewet 1956. Aan de hand van een voorbeeld met een koophuis wordt een en ander toegelicht.
Nieuws
23 aug 2023

Lening opeisbaar met een wachttermijn

De Kennisgroep successiewet heeft een vraag beantwoord over een renteloze lening die opeisbaar is met een ‘wachttermijn’.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1