MijnFintool

Home provisie Nieuws Pensioen Keyword Getoond 1 tot 4 van 4
Zoek in 193 artikelen en 28 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
25 nov 2010

Debat provisieregelgeving live te volgen

In de Groen van Prinstererzaal vindt op dit moment de evaluatie plaats van de provisieregelgeving.

Maximumprovisies leven en hypotheek NN

Nationale-Nederlanden heeft volgens AM de provisiebedragen die het intermediair mag ontvangen voor het bemiddelen in leven- en hypotheekproducten gemaximeerd. Is de provisie hoger dan het maximumbedrag, "dan is de door ons uit te betalen provisie mogelijk niet passend", aldus NN.
Nieuws
12 feb 2010

AFM onderzoekt segmentprovisie

De AFM vindt het terugdraaien van de provisieregeling voor complexe producten door Nationale-Nederlanden, de zogeheten ‘segmentprovisie’, een verstandige stap. De toezichthouder bevestigt dat NN daar zelf voor heeft gekozen, maar meldt wel te onderzoeken of soortgelijke provisieregelingen bij andere maatschappijen voldoen aan de norm ‘passende provisie’.

Verzekeraars passen 'kosten bemiddelaar' aan

Levensverzekeraars gaan de rubriek ‘kosten bemiddelaar’ in de modellen De Ruiter aanpassen. Daaruit verdwijnt de opslag voor kosten die verzekeraars maken bij het voorfinancieren van provisie.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1