MijnFintool

Home pensioenaangroei Pensioen Keyword Getoond 1 tot 4 van 4
Zoek in 21 artikelen en 16 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
14 apr 2025

Publieksmonitor pensioenen: kwartaal 1, 2025

In het eerste kwartaal van 2025 blijven het nieuws en het pensioenfonds/de verzekeraar de voornaamste bronnen van bekendheid. Voor beide bronnen geldt dat de bekendheid zelfs nog wat is toegenomen. Ook valt op dat 19% de commercial noemt als bron, een toename ten opzichte van een kwartaal eerder.
Nieuws
17 mrt 2025

Inhaal niet benutte premieruimte pensioen

Het Centraal Aanspreekpunt Pensioenen heeft een V&A gepubliceerd over de vraag of de inhaalruimte voor pensioen chronologisch aangewend moet worden.
Nieuws
8 dec 2021

Eerste voortgangsrapportage uitwerking ‘Aanvalsplan witte vlek’

De Stichting van de Arbeid heeft in juni 2020 het ‘Aanvalsplan witte vlek, voorstellen om het gemis aan pensioenopbouw onder werknemers tegen te gaan’ uitgebracht. Dit aanvalsplan bevat 22 actiepunten waar niet alleen sociale partners aan moeten werken maar waarbij ook de inzet en gezamenlijke verantwoordelijkheid van andere partijen nodig is. In de eerste voortgangsrapportage, die aan de staatssecretaris van SZW is aangeboden, laat de Stichting zien hoe het ervoor staat met de uitwerking van die 22 actiepunten.
Nieuws
30 okt 2013

UPO-modellen en handleiding 2014 gepubliceerd

De Pensioenfederatie en het Verbond van Verzekeraars hebben op de website www.uniformpensioenoverzicht.nl de UPO-modellen voor het jaar 2014 plus een vernieuwde handleiding gepubliceerd.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1