MijnFintool

Zoek in 372 artikelen en 66 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
21 sep 2012

Basel 3 zou bres van €395 mrd slaan bij banken

Eind 2011 zouden banken circa €395 miljard vermogen tekortkomen op grond van de nieuwe kapitaaleisen conform 'Basel 3' Deze kapitaaleisen zullen de kredietverstrekkingen door banken (nog) verder onder druk zetten.
Nieuws
24 feb 2010

Europarlement eist bankentaks

Het Europees Parlement wil dat er een plan komt voor een speciale bankenbelasting om de kosten van het redden van de financiële sector op te vangen. De Europarlementariërs willen dat de Europese Commissie met een voorstel voor een dergelijke belasting komt.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1