MijnFintool

Home banken Belastingen Keyword Getoond 1 tot 3 van 3
Zoek in 377 artikelen en 66 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
28 sep 2011

Financiering blijft knelpunt voor MKB

Voorzitter Hans Biesheuvel van MKB-Nederland brengt vandaag tijdens een bijeenkomst in het ministerie van EL&I over bedrijfsfinanciering de problemen van kleinere ondernemers onder de aandacht van de minister. 'In alle gesprekken die ik met ondernemers gevoerd heb, komt naar voren dat financiering hun grootste knelpunt is"", aldus Biesheuvel.
Nieuws
9 nov 2010

Mkb en banken oneens over kredietbericht

MKB-Nederland is kwaad op de Nederlandse Vereniging van Banken (NVB) die gisteren meldde dat banken de afgelopen twee jaar niet minder maar juist méér krediet hebben verleend aan het midden- en kleinbedrijf.
Nieuws
29 jun 2010

Iets meer krediet voor ondernemers

Banken leenden in de eurozone meer geld aan banken en bedrijven in de maand mei, al is de toename klein. Wel nam de kredietverstrekking aan de private sector als geheel iets af. De kredietverstrekking aan consumenten bleef gelijk.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1