MijnFintool

Nieuws

Salaris hoogst in West-Nederland

Uit de jaarlijkse Beloningsindex van salarisadministrateur ADP en adviesbedrijf Mercer blijkt dat het salaris in West-Nederland het hoogst is. Uit de index komt verder naar voren dat er grote verschillen bestaan in beloning per functie.

Werknemers in de provincies Zuid- en Noord-Holland en Utrecht verdienen gemiddeld 6,5 procent meer dan hun collega's in het Noorden van Nederland (Groningen, Friesland en Drenthe). De verschillen in beloning kunnen hoog oplopen. Zo verdient een verkoopmanager in het zuiden gemiddeld 52.800 duizend euro, terwijl zijn oostelijke collega (Flevoland, Gelderland, Overijssel) jaarlijks gemiddeld 61.300 euro opstrijkt; een verschil van 16 procent.

 

In het zuiden van Nederland (Zeeland, Brabant en Limburg) stijgen de lonen het snelst met 3,71 procent. De westelijke provincies moeten het doen met 3,55 procent.

 

Bron: z.nu.nl, 28-09-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

28 sep 2007

Laatst gewijzigd

28 sep 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1