MijnFintool

Nieuws

Klant kan direct sluiten bij Fortis ASR

Consumenten kunnen sinds kort rechtstreeks op de website van Fortis ASR eenvoudige verzekeringsproducten sluiten. Maar anders dan bij direct writers wordt deze verzekering vervolgens bij een tussenpersoon ondergebracht.

Deze tussenpersoon wordt aanspreekpunt voor de klant en helpt bij bijvoorbeeld bij schademeldingen. "Wij willen op deze manier de concurrentiekracht van het intermediair vergroten", verklaart directievoorzitter Roeland van Vledder de stap. "Consumenten kunnen al op de website van de tussenpersoon, via de applicatie Dubbelklik, direct een polis sluiten. Maar dat loopt nog niet goed genoeg, doordat de tussenpersoon te weinig verkeer genereert naar zijn site. Wij kunnen dat verkeer beter tot stand brengen."

 

Bron: AM, 26-09-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

26 sep 2007

Laatst gewijzigd

26 sep 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1