MijnFintool

Nieuws

AWBZ komt 122 miljoen tekort

In de thuiszorg en andere vormen van AWBZ-zorg ontstaat dit jaar een tekort van 122 miljoen euro. Dat heeft staatssecretaris Jet Bussemaker donderdag gezegd in overleg met de Tweede Kamer.

Zorgverzekeraars hebben deze claim neergelegd bij de Nederlandse Zorgautoriteit (NZa). Die is nu aan het bekijken of er geld bij moet. Aanleiding voor het debat waren meldingen van klantenstops bij de thuiszorg in Drenthe en Flevoland. Bussemaker zei in de Kamer niet van plan te zijn 'onmiddellijk de portemonnee te trekken'.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 14-09-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

14 sep 2007

Laatst gewijzigd

14 sep 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1