MijnFintool

Nieuws

Bos wil beter bankentoezicht

Minister Bos van Financiën vindt dat het toezicht op de kredietverlening verbeterd moet worden. Hij is verrast over de wijze waarop de Amerikaanse hypotheekcrisis zo heeft kunnen overslaan op de Europese financiële sector. Dat schrijft Het Financieel Dagblad vandaag.

Bos zei maandag tegenover persbureau ANP. “Er is een enorme hoop zeer gecompliceerde financiële producten in omloop. Kennelijk is iedereen die daarin handelt het gevoel kwijt welke reële waarde ze vertegenwoordigen.”

 

Bos pleit voor een verbetering van toezicht door de AFM, de Nederlandsche Bank en de Europese Centrale Bank. Ook pleit hij ervoor om mensen uit de financiële handelspraktijk bij de toezichthouders te zetten.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 14-08-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

14 aug 2007

Laatst gewijzigd

14 aug 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1