Munich Re rapporteerde over het tweede kwartaal een winst van 1,14 miljard euro, tegen 1,12 miljard euro een jaar eerder.
Op grond van de kwartaalresultaten heeft Munich Re zijn verwachting voor het huidige boekjaar opnieuw verhoogd. Het Duitse concern gaat nu uit van een winst tussen 3,5 en 3,8 miljard euro.
De nettowinst van Allianz is in het tweede kwartaal van dit jaar met 6 procent gedaald ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. De nettowinst kwam uit op 2,1 miljard euro. De omzet steeg van 24,1 miljard euro in het tweede kwartaal van 2006 tot 24,3 miljard euro in het afgelopen kwartaal. Vooral de inkomsten uit levens- en ziektekostenverzekeringen namen toe. Allianz blijft bij zijn winstverwachting van 8 miljard euro voor heel 2007.
’s Werelds grootste herverzekeraar Swiss Re heeft in het tweede kwartaal een nettowinst geboekt van 724 miljoen euro. Dat is een winststijging van ongeveer 45 procent. De premie-inkomsten namen met 17 procent toe tot 4,84 miljard euro. Swiss Re kon vooral profiteren van de vorig jaar afgeronde overname van de herverzekeringstak van General Electric voor 7,4 miljard dollar.
Bron: Betten Beursmedia News, ANP, 06-08-2007
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99