MijnFintool

Nieuws

Veel klachten over fiscus

De website overbelasting.com heeft binnen een week al meer dan 2.500 klachten ontvangen over fouten bij de fiscus. Dat meldt Kamerlid Dezentjé Hamming, de initiatiefnemer achter het meldpunt.

De dienstverlening van de Belastingdiensten zou vaak falen bij sterfgevallen. “Ik ontvang veel klachten van mensen die al maanden tevergeefs proberen huur- of zorgtoeslag stop te zetten van een overleden familielid. In de moeilijke tijd na een overlijden mag een nabestaande niet ook nog eens de dupe worden van een nalatige fiscus”, zegt de parlementariër.

 

De meeste reacties gaan over te veel ingehouden inkomensafhankelijke zorgpremie. Door automatiseringsproblemen wachten ongeveer 30.000 mensen al anderhalf jaar op teruggave van de premie. Ook wordt er veel geklaagd over de slechte kwaliteit van de belastingtelefoon.

 

Dezentjé Hamming stelde het meldpunt in nadat staatssecretaris De Jager van Financiën dit had geweigerd. Ze zal de klachten in september aanbieden aan de staatssecretaris.

 

Bron: Sdu Parlementaire Nieuwsbrief, 31-07-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

01 aug 2007

Laatst gewijzigd

01 aug 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1