MijnFintool

Nieuws

Vermogen ABP toegenomen

Het vermogen van het pensioenfonds ABP voor ambtenaren is in de eerste zes maanden van dit jaar met 3,1 procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode in 2006.

Het pensioenfonds voor de gezondheidszorg PGGM haalde een beleggingsrendement van bijna 5 procent. Het totale belegde vermogen van ABP is gestegen tot ruim 215 miljoen euro. ABP boekte goede beleggingsresultaten met investeringen in durfkapitaal. Deze portefeuille steeg met ruim 18 procent in waarde.

 

Ook het aandelenpakket van ABP rendeerde goed met een stijging van 9,2 procent. Investeringen op vastrentende waarden en onroerend goed deden het minder. De waarde van deze investeringen daalde met respectievelijk 0,7 en 0,9 procent.

 

Bron: RTLZ.nl, 20-07-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

19 jul 2007

Laatst gewijzigd

19 jul 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1