MijnFintool

Nieuws

ABN Amro mag LaSalle verkopen

ABN Amro mag de Amerikaanse dochter LaSalle verkopen. Dat maakte de Hoge Raad vanochtend bekend.

De verkoop van LaSalle is onderdeel van de fusie van ABN Amro met de Britse bank Barclays. Barclays en ABN Amro zijn overeengekomen LaSalle te verkopen voor 21 miljard dollar aan Bank of America.

 

De Ondernemingskamer oordeelde eerder dat de aandeelhouders geraadpleegd hadden moeten worden, in een zaak die was aangespannen door de Vereniging van Effectenbezitters. Volgens de Hoge Raad is de verkoop van LaSalle volkomen rechtmatig verlopen.

 

De aandeelhouders klaagden dat de verkoop van LaSalle de plannen van andere geïnteresseerden in ABN Amro dwarsboomden. Het trio Fortis, Royal Bank of Scotland en Banco Santander willen ABN Amro ook inlijven, maar dan inclusief LaSalle.

 

Bron: RTLZ.nl, 13-07-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

13 jul 2007

Laatst gewijzigd

13 jul 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1