MijnFintool

PA opdracht

Tussenpersoon kan klant niet ‘dwingen’ tot service-contract

Een assurantietussenpersoon adviseert in, bemiddelt in en beheert schadeverzekeringen. Een klant heeft een opstalverzekering gesloten en wil deze aanpassen. De tussenpersoon geeft aan dat de wijze van dienstverlening is gewijzigd en dat de klant voortaan moet betalen voor advies en/of voor beheer. De klant gaat hier echter niet mee akkoord.

Alleen abonnees van Fintool hebben toegang tot dit onderdeel. Log graag in of neem een abonnement.
Dit artikel bevat 465 woorden

Neem een abonnement op Fintool!

Je deskundige kennispartner op financiële dossiers waar je ook mee kunt sparren.
  • Dagelijkse e-mail nieuwsbrief
  • Kennisbank met 1000+ artikelen
  • Deskundige helpdesk
  • Rekenmodellen en downloads
  • Persoonlijk archief
  • Inclusief Permanent Actueel module!!

Leerdoel

Basis, 1f.7 (B)

De kandidaat kan de werkwijze van verkoop via bemiddeling uitleggen, daarbij aangeven welke kosten daarvoor gemaakt worden, en welke beloning daarvoor ontvangen wordt.

Modules & dossiers

Opvoerdatum

11 mrt 2015

Laatst gewijzigd

11 mrt 2015

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1