MijnFintool

PA opdracht

Belangrijkste onderwerpen Prinsjesdag 2017

Op 19 september 2017 (Prinsjesdag) heeft de demissionaire kabinet haar plannen voor 2018 bekendgemaakt. 

In dit artikel vatten we de voor medewerkers in de financiële dienstverlening meest relevante onderwerpen van de overheidsplannen samen. Normaal gesproken volgen de dagen na Prinsjesdag stevige discussies over de inhoud (de Algemene Politieke Beschouwingen). 

Vanwege de demissionaire status van de regering, is besloten deze beschouwingen samen te voegen met de regeringsverklaring van een nieuw aan te treden kabinet. Dit nieuwe kabinet zal ongetwijfeld eigen plannen hebben, die nog zeer grote invloed hebben op de financiële gevolgen voor Nederlanders vanaf 2018. 

Wat in deze samenvatting wordt genoemd, is dus allerminst een absolute zekerheid.

De komende dagen zullen er (kortere) berichten voor enkele andere Wft-modules worden gepubliceerd.

Alleen abonnees van Fintool hebben toegang tot dit onderdeel. Log graag in of neem een abonnement.
Dit artikel bevat 0 woorden

Neem een abonnement op Fintool!

Je deskundige kennispartner op financiële dossiers waar je ook mee kunt sparren.
  • Dagelijkse e-mail nieuwsbrief
  • Kennisbank met 1000+ artikelen
  • Deskundige helpdesk
  • Rekenmodellen en downloads
  • Persoonlijk archief
  • Inclusief Permanent Actueel module!!

Leerdoel

-

-

Modules & dossiers

Opvoerdatum

20 sep 2017

Laatst gewijzigd

20 sep 2017

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1