MijnFintool

Helpdesk

kosten voor ontslag hoofdelijke aansprakelijkheid

Nadat men uit elkaar gaat blijft één van de partners in de woning en neemt de hypotheek over (helemaal box 1). De helft van het eigendom wordt overgedragen aan de blijvende partner middels een akte van levering en verdeling ( kosten € 800). Er hoeft geen vergoeding betaald te worden voor overbedeling. Het ontslag hoofdelijke aansprakelijkheid wordt aangevraagd door de hypotheekadviseur en deze rekent voor zijn werkzaamheden € 500. Zijn de kosten voor de akte en de kosten voor de werkzaamheden van de adviseur éénmalig aftrekbaar voor IB voor degene die in de woning blijft?
Alleen abonnees van Fintool hebben toegang tot dit onderdeel. Log graag in of neem een abonnement.
Dit artikel bevat 44 woorden

Neem een abonnement op Fintool!

Fintool vormt een onafhankelijke en onmisbare bron van kennis. Laagdrempelig, volledig en praktisch. We bieden een uitstekende onderbouwing voor je adviespraktijk, hoe complex de casus ook is. Jij blijft de adviseur met ons als kennisborger op de achtergrond.

  • Ervaar de snelheid van onze unieke AI-Helpdesk, specifiek getraind op onze kennisbank
  • Toets desgewenst antwoorden bij onze vakspecialisten.
  • Met Fintool PRO heb je onbeperkt* toegang tot onze specialisten.
  • Met Fintool Expert heb je toegang tot de helpdesk op basis van ingekochte credits.
  • Borg vakbekwaamheid met Fintool PA, inclusief certificaat.
  • Toegang tot de kennisbank met 36.778 documenten en 11.484 bijlagen

Modules & dossiers

Opvoerdatum

10 jul 2009

Laatst gewijzigd

10 jul 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1