MijnFintool

Nieuws

AFM beboet Venturex Investments

De Autoriteit Financiële Markten (AFM) heeft op 24 december 2008 een last onder dwangsom opgelegd aan Venturex Investments.

De last onder dwangsom is opgelegd omdat Venturex Investments S.R.L. niet voldoet aan de informatieverzoeken van de toezichthouders van de AFM. De toezichthouders van de AFM hebben Venturex Investments S.R.L. om informatie verzocht omdat het vermoeden bestaat dat deze instelling beleggingdiensten heeft verleend, of nog steeds verleent, zonder dat Venturex Investments S.R.L. hier een vergunning voor heeft van de AFM. Venturex Investments S.R.L. heeft de verzochte informatie niet binnen de termijn geleverd en is daarom verplicht de dwangsom te betalen. Ook zal de verzochte informatie nog steeds aan de toezichthouders van de AFM moeten worden geleverd.

 

Bron: AFM, 16-01-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

16 jan 2009

Laatst gewijzigd

16 jan 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1