MijnFintool

Home vruchtgebruik Helpdesk Keyword Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 22 artikelen en 12 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

Bestaat er een eind datum tot wanneer je gebruik kan maken van de Duisenberg-regeling.

Bestaat er een eind datum tot wanneer je gebruik kan maken van de Duisenberg-regeling. Wat is de uiterste aankoopdatum van een Lease-overeenkomst, om nog van deze regeling gebruik kunnen te maken?

Cliënten willen gebruik maken van verhoogde inschrijving.

Cliënten willen gebruik maken van verhoogde inschrijving. Gedeeltelijk tbv verbouwing, gedeeltelijk om de boeterente te voldoen aangezien de rente intern voor huidige lange renteperiode wordt omgezet. Geldverstrekker geeft reeds aan dat boeterente bij opzegging niet wordt gerestitueerd. Rente over meegefinancierde boeterente is niet aftrekbaar, maar is de boeterente zelf wel fiscaal aftrekbaar?

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1