MijnFintool

Home ouderlijk gezag Vermogen Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 3 artikelen en 8 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
15 jul 2019

Q&A’s Herijking ouderschap

Het kabinet neemt maatregelen om het familierecht beter te laten aansluiten bij ontwikkelingen in de samenleving. Er komt een procedure voor draagmoederschap, een register met informatie over de biologische afstamming van kinderen en een regeling voor deelgezag voor opvoeders.
Nieuws
11 sep 2018

Afkoop spaarpolis minderjarig kind

Een vader heeft voor zijn dochter een spaarpolis afgesloten. Op de polis is als verzekeringnemer en verzekerde vermeld de dochter vermeld. De vader is premiebetaler. Voordat de dochter meerderjarig wordt, heeft de vader de spaarpolis afgekocht.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1