MijnFintool

Home beleggen Pensioen Keyword Getoond 1 tot 3 van 3
Zoek in 254 artikelen en 44 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
23 dec 2011

AFM past overgangsregeling beleggingstoezicht aan

De verhoging van de vrijstellingsgrens op toezicht op beleggingsinstellingen gaat per 1 januari van 50.000 naar 100.000 euro. De AFM heeft nu de voorgestelde overgangsregel iets aangepast.
Nieuws
30 nov 2010

Toezichtgrens beleggingen naar een ton

Vanaf 1 januari 2012 moeten aanbieders van beleggingsfondsen, aandelen, obligaties, grondstoffen, edelmetalen en andere beleggingsobjecten een vergunning hebben van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) als zij consumenten benaderen voor beleggingsbedragen tot 100.000 euro. Nu ligt die grens op 50.000 euro. Dat is de uitkomst van overleg tussen minister Jan Kees de Jager van Financiën en de Tweede Kamer.
Nieuws
19 nov 2010

AFM waarschuwt tegen nep-toezichthouder

De AFM waarschuwt consumenten niet in te gaan op aanbiedingen waarbij de naam van Financial Services Regulator of Amsterdam (FSRA) wordt gebruikt.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1