MijnFintool

Home ANBI Nieuws Vermogen Getoond 1 tot 4 van 4
Zoek in 22 artikelen en 28 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
17 sep 2025

Af te geven legaat en giftenaftrek

De Kennisgroep inkomstenbelasting niet-winst heeft de vraag beantwoord of erfgenamen een af te geven legaat, bestaande uit de resterende termijnen van een periodieke gift van de erflater, als aftrekbare gift in aanmerking kunnen nemen.
Nieuws
4 jul 2025

Giftenbesluit

In dit besluit staat het beleid over de giftenregeling in de inkomstenbelasting. In een ander besluit is formeel recht beschreven.
Nieuws
29 mei 2024

Standpunt gepubliceerd over periodieke gift door bestuurder ANBI

De Kennisgroep inkomstenbelasting niet-winst heeft een standpunt gepubliceerd over de vraag of aan de voorwaarden voor een periodieke gift wordt voldaan als een belastingplichtige bestuurder is van de ANBI waaraan hij schenkt en in de schenkingsovereenkomst aanvullende beëindigingsgronden zijn opgenomen.
Nieuws
8 dec 2014

Informatieverplichting verzekeraars en voormalige ANBI’s

In het Uitvoeringsbesluit Successiewet 1956 worden twee renseigneringsverplichtingen opgenomen. Diverse financiële ondernemingen, uitvoerders van derdenbedingen en voormalige ANBI's (algemeen nut beogende instellingen) hebben een renseigneringsverplichting.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1