MijnFintool

Home Belastingen zwangerschapsverlof Getoond 1 tot 5 van 5
Zoek in 2.798 artikelen en 1.496 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Dossiers

Nieuws
12 apr 2024

Plannen voor eenvoudiger verlof opnemen

Er zijn tien verschillende wettelijke verlofregelingen die bijdragen aan een goede balans tussen werk en zorg voor kinderen of andere naasten. Alleen weten mensen niet altijd waar ze gebruik van kunnen maken, omdat het verlofstelsel door de jaren heen complex en onoverzichtelijk is geworden.

Checklist bij een kind krijgen

Kijk wat er verandert als er een kind geboren wordt. En wat de rechten zijn tijdens zwangerschap en verlof.
Nieuws
4 apr 2018

Meerlingenverlof per 1 april 2018

Bent u zwanger van een tweeling of meerling? Dan krijgt u vanaf 1 april 2018 minimaal 20 weken zwangerschaps- en bevallingsverlof. Tot dan was dat minimaal 16 weken. Dit meldt het UWV.
Nieuws
16 dec 2014

Moderne regels verlof en arbeidstijden ook door Eerste Kamer aangenomen

De Eerste Kamer heeft unaniem ingestemd met het wetsvoorstel Modernisering regelingen voor verlof en arbeidstijden van minister Asscher van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De meeste maatregelen, bedoeld om het combineren van werk en zorg gemakkelijker te maken, gaan vanaf 1 januari 2015 gelden. Hieronder een schematisch overzicht.
Nieuws
15 okt 2014

Tweede Kamer stemt in met wetsvoorstel Modernisering regelingen voor verlof en arbeidstijden

De Tweede Kamer heeft met ruime meerderheid ingestemd met het wetsvoorstel Modernisering regelingen voor verlof en arbeidstijden van minister Lodewijk Asscher (Sociale Zaken en Werkgelegenheid). Met dit wetsvoorstel wordt het combineren van werk en zorg gemakkelijker.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1