MijnFintool

Nieuws

Groei economie daalt onder twee procent

De groei van de Nederlandse economie zakt dit jaar in naar 2,6% en zal in 2009 uitkomen op zo’n 1,8%. Dit schrijft de Europese Commissie (EC) maandag in haar economische voorjaarsverwachtingen.

Met de terugvallende economische groei zal de inflatie volgend jaar oplopen naar 3% als gevolg van de stijgende voedsel- en energieprijzen en loonsverhogingen. In februari ging de Europese Commissie nog uit van een economische groei van 2,9% in 2008. Het groeicijfer van 2008 is overigens zo hoog als naijleffect van een uitzonderlijk goed laatste kwartaal van 2007.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 29-04-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

29 apr 2008

Laatst gewijzigd

29 apr 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1