MijnFintool

Nieuws

Britse huizenprijzen scherpst gedaald sinds 1992

De huizenprijzen in Groot-Brittannië zijn in maart met 2,5 procent gedaald ten opzichte van een maand eerder. Dat is volgens Het Financieele Dagblad de sterkste daling van de Britse huizenprijzen op maandbasis sinds september 1992.

Uit een onderzoek van de Britse hypotheekbank HBOS blijkt dat de Britse huizenmarkt onder druk staat door de kredietcrisis. Daardoor zijn banken huiveriger geworden met het verstrekken van leningen. De onderzoekers benadrukken dat de gedaalde prijzen ook moeten worden gezien in verhouding tot de sterke stijging van de huizenprijzen in de afgelopen jaren. De huizenprijzen in Groot-Brittannië zijn in de laatste tien jaar met meer dan 170 procent gestegen.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 09-04-2008

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

09 apr 2008

Laatst gewijzigd

09 apr 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1