MijnFintool

Nieuws

Cardif ziet verkoop woonlastenpolis halveren

De verkoop van woonlastenverzekeringen is bij Cardif de afgelopen twee jaar gehalveerd, aldus AM. De marktleider sloot in 2005 nog ruim 45.000 keer een Hypotheek Opvang Polis. Een jaar later daalde die productie naar 31.000 polissen en in 2007 zijn de verkoopcijfers nog verder ingezakt naar bijna 22.000 polissen.

Directeur Cees de Jong zegt in AM dat de huidige hypotheekmarkt een deel van de verklaring is. "De advisering is erg prijsgedreven. Het bijverband wordt veronachtzaamd. We zien sinds medio 2006 bij al onze relaties het aandeel bijverband teruglopen." Andere belangrijke aanbieders van woonlastenverzekeringen als DSB, Genworth en The Warranty Group zwijgen over hun productiecijfers.

 

Bron: AM Web, 02-04-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

02 apr 2008

Laatst gewijzigd

02 apr 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1