MijnFintool

Nieuws

Eén startersloket KvK en Belastingdienst

Vanaf 31 maart kunnen startende ondernemers bij de Kamer van Koophandel terecht voor inschrijving in het Handelsregister én aanmelding bij de Belastingdienst.

Een nieuwe ondernemer meldde zich tot april zowel bij de Kamer van Koophandel als bij de Belastingdienst om zich in te schrijven. In de nieuwe situatie hoeft een starter alleen nog maar bij zijn Kamer van Koophandel te zijn. Een eenmanszaak ontvangt bij inschrijving direct een KvK-nummer én een btw-indentificatienummer. Een startende vof of cv ontvangt het btw-nummer binnen één week van de Belastingdienst. Voor de gemeenschappelijke inschrijving van bv’s vindt momenteel nog een onderzoek plaats.

 

Bron: KvK, 28-03-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

28 mrt 2008

Laatst gewijzigd

28 mrt 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1