MijnFintool

Nieuws

Rechtszaak om woekerpensioenen

Verzekeringsondernemer Peter Blok wil met enkele advocaten naar verschillende rechters om snel uitspraken af te dwingen in de zaak van de ‘woekerpensioenen’. In De Telegraaf zegt adviseur Blok: "Veel werknemers beseffen nog niet dat hun pensioen ten onrechte wordt aangevreten door verzekeraar en adviseur.”

Blok, afkomstig van Behaenk en initiatiefnemer van verschillende geflopte franchiseformules,  wil de rechter de offerte van deze pensioenverzekering laten vergelijken met het eindresultaat. Volgens hem is juridisch sprake van strafbare zelfverrijking. Met de rechterlijke vonnissen worden verzekeraars en hun adviseurs gedwongen tot compensatie van verloren pensioeninkomsten door de hoge beloningen en kosten.

 

Bron: De Telegraaf, 25-03-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

25 mrt 2008

Laatst gewijzigd

25 mrt 2008

Reacties

Erwin Klein
25 mrt 2008
Het begint er toch strek op te lijken dat de heer Blok zijn oude nest volledig af wil tanken door de boel vol te schijten . Als verzekeraar kwam je er vroeger niet in bij behaenk / dhr P. Blok als je niet voldeed aan het 1e selectie criterium te weten hoge provisiebonussen.

Heeft hij het licht gezien of ligt er een causaal verband met zelfverrijking ?

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1