MijnFintool

Nieuws

Aegon betreedt Turkse pensioenmarkt

Aegon neemt een Turkse levensverzekeraar over. Daarmee zet de verzekeraar een eerste stap op de snelgroeiende Turkse markt voor levensverzekeringen en pensioenen.

De overname van Ankara Emeklilik, een Turks levensverzekerings- en pensioenbedrijf, wordt naar verwachting in de eerste helft van 2008 afgerond, afhankelijk van de goedkeuring door de toezichthouder. Aegon ziet in Turkije aantrekkelijke lange termijn groeimogelijkheden. Turkije, met 74 miljoen inwoners, heeft een lage penetratiegraad voor levensverzekeringen en de pensioenvoorzieningen. Ankara Emeklilik heeft meer dan 54.000 pensioenfondsdeelnemers en een beheerd vermogen van ongeveer 35 miljoen euro. Het verkoopt zijn producten onder meer via 236 kantoren van Sekerbank.

 

Bron: Aegon, 27-02-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

27 feb 2008

Laatst gewijzigd

27 feb 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1